NASZE AUTOMATY

AUTOMATY DO NAPOJÓW CIEPŁYCH

Automaty z kawą to specjalność AutomatSpec. Po pierwsze, ze względu na nowoczesne i energooszczędne automaty. Po drugie, ze względu na doskonałej jakości kawę, która niczym nie ustępuje tej podawanej w kawiarniach. Kawomaty AutomatSpec wyposażone są w nowoczesne zaparzacze i młynki do kawy, podobne do tych stosowanych w najlepszych kawiarniach. Urządzenia te przygotowują kawę z wysokiej jakości ziaren, które pochodzą z palarni kawy Caveres. Dzięki temu, klienci mogą się cieszyć doskonałym smakiem kawy, rzadko spotykanym w automatach vendingowych.

Oferujemy wynajem automatów oraz sprzedaż maszyn. Ponadto, nasze automaty do kawy są bardzo wydajne i energooszczędne. Do tego stopnia, że zużywają mniej prądu niż standardowy czajnik elektryczny. Napoje gorące mogą być wydawane w procesie ciągłym z niemal dowolną przepustowością. To nie tylko kawa do biura – nasze automaty mogą serwować również inne napoje ciepłe (automaty do herbaty, gorącej czekolady, zup). Wygląd maszyny, jak i formy płatności mogą być dowolnie dostosowane do wymagań i wewnętrznych systemów klienta (np. automaty na monety, karty płatnicze, karty pracownicze).

AUTOMATY Z PRZEKĄSKAMI

AutomatSpec oferuje najnowocześniejsze automaty z przekąskami i napojami. Nasz urządzenia wyróżnia niskie zużycie energii, atrakcyjny wygląd oraz pełna elastyczność w zakresie wyposażenia, wyglądu oraz obsługiwanych systemów płatności.

Wyposażenie automatu z przekąskami i napojami zależy od decyzji klienta. Jeżeli preferują Państwo produkty fit, automat można zaopatrzyć w wodę mineralną, naturalne soki, wodę witaminizowaną, napoje izotoniczne, batony proteinowe i inne produkty pro-zdrowotne. Automaty mogą być wyposażone również klasyczne napoje gazowane (np. Coca-Cola, Sprite), batony (Snickers, Twix) i inne przekąski, takie jak rogaliki czy czipsy.

W zależności od wybranej konfiguracji, automaty z przekąskami i napojami mogą przyjmować dowolną formę płatności – karty płatnicze, płatności przez aplikacje mobilne oraz gotówkę. Istnieje również możliwość integracji automatu z systemami wewnętrznymi klienta, na przykład kartami pracowniczymi.

Wygląd maszyny może być dostosowany do wymagań klienta oraz stylistyki wnętrza.

AUTOMATY DO NAPOJÓW ZIMNYCH

Automaty do napojów zimnych to idealne rozwiązanie, gdy potrzebne jest wydawanie dużej liczby napojów w krótkim czasie, a ponadto muszą być one odpowiednio schłodzone. Nasze automaty na napoje zimne mogą wydawać zarówno napoje w puszkach, jak i w butelkach. To Państwo wybierają jakie produkty znajdą się we wnętrzu automatu: słodzone napoje gazowane, takie jak coca cola, soki owocowe czy woda mineralna. Zaopatrzenie automatu dopasujemy całkowicie do Państwa potrzeb.

Automaty mogą przyjmować dowolną formę płatności – mogą to być automaty na monety, karty płatnicze czy płatności przez aplikacje mobilne. Istnieje również możliwość integracji automatu z systemami wewnętrznymi klienta, na przykład kartami pracowniczymi. Wygląd maszyny możemy dostosować do stylistyki wnętrz lub wymagań klienta.

EKSPRESY DO KAWY

Ekspres do kawy to jedno z najważniejszych urządzeń w firmie z punktu widzenia benefitów pracowniczych. Automatspec oferuje szeroką gamę ekspresów do kawy, dopasowanych do wymagań klienta oraz potrzebnej przepustowości. Oprócz samych urządzeń, oferujemy kompleksową usługę coffee service, która obejmuje dobór i instalację urządzenia, zaopatrywanie go w wysokiej jakości kawę, czyszczenie, a takżę naprawę w razie usterki. To co wyróżnia AutomatSpec to wielkie przywiązanie do znakomitej kawy. Kawa do biura jak w kawiarni!

Zaopatrujemy nasze ekspresy w wysokiej jakości ziarna z całego świata wypalane w palarni Caveres. Konfigurujemy tryb parzenia dla każdego ekspresu indywidualnie, aby wydobyć z ziaren to co najlepsze i każdorazowo wydać doskonałą kawę. Posiadamy nowe i używane urządzenia, a także ekspresy poleasingowe. Doskonała kawa dla firm – skontaktuj się z nami i zapytaj o ceny i szczegółową ofertę.

FILTRY DO WODY

Woda jest podstawą codziennej diety. Dystrybutory do wody AutomatSpec to nowoczesne urządzenia filtrujące, które nie tylko zaoszczędzą miejsce i czas, ale także pozytywnie wpłyną na środowisko. Nasze filtry nie wymagają wymian butli, mają prosty, klasyczny wygląd, a woda dla firm dostępna jest całą dobę. Nasze automaty z wodą podpinane są do wody bieżącej, a system podwójnej filtracji wychwytuje nawet bakterie e.coli. Woda ta jest tak czysta, że może być używana w szpitalach. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów, oferujemy wodę zimną, ciepłą i gazowaną. Pełen zakres usługi: dystrybutor wody, woda do biura oraz serwisowanie.

Formularz kontaktowy

Dlaczego my?

  • Wiodąca firma na rynku usług vendingowych
  • Serwis na bardzo wysokim poziomie
  • Ceny produktów podobne jak w dyskoncie
  • Wsparcie techniczne z serwisantem do 1h
  • Konkurencyjne ceny kawy, możliwość już od 1 zł za kubek
  • Możliwe uzgodnienie oferowanego asortymentu
  • Nieograniczone możliwości oferowanych produktów (np. maseczki, środki dezynfekcji)
  • Dostępność napojów i posiłków 24/7
  • Płatności kartą w automatach
  • Nowoczesne maszyny z monitoringiem online

Akceptujemy płatności kartami

Sprawdź nasze usługi!

Wyślij formularz kontaktowy lub zadzwoń na: 603 179 613